Это как жеж понимать? Украина це Европа... отворяй ворота!!!

У ЛУЦЬКУ ПІКЕТУВАЛИ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА, БО НЕ ВИДАЮТЬ ВІЗИ

Ваще не выдают.... курвица

Ольга Тищук хотіла отримати шопінг-візу. «Я живу за тридцять кілометрів до кордону. Робила шопінг-візу. Сказали додатково потрібно зробити бронювання готелю. Зробила це і все одно прийшла відмова», - розповіла вона. Причина та ж сама: інформація, яка надавалася для підтвердження мети та умов запланованої поїздки, недостовірна.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 5
Верховный Наставник (129364)

ЕЩЕ ОТВЕТЫ
а навищо вони там всралыся.
Хранитель Истины (437413)
Нехрен делать - полы покрашены...)))
Наставник (27833)
Офигеть ... евроинтегрировались ...
Поляки сильно напряглись, увидев шествия бандерлогов и задумались: "Ну и нафих нам такое щастье?)"