Когда это Китай успел напасть на Россию,почему дальневосточники не в курсе?)))))+++

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 7
Мудрец (10739)
слева новости:
Останні новини

01:17 Царьов заявив, що Київ скоро замерзне, а «Новоросію» зігріє Москва
00:22 Росіяни переконані, що їх звідусіль оточили вороги – соцопитування
23:20 Відео: вчені створили прототип літаючого скейтборду
22:10 Росіян більше не бажають бачити у Прибалтиці, візи не видають
21:04 У Росії випадково заборонили … російський прапор
20:33 Росія вторгнулась в повітряний простір Балтії – Міноборони Латвії
19:48 Дипломатичний ляпас: Японія не пустить Путіна в Токіо, переговори скасовано
19:27 Екіпаж російського підводного човна приречений: шведи використають потужну зброю
19:12 Росія виграла битву, але програє війну – польський дипломат
18:10 Екс-міністр оборони «ДНР» Гіркін: команда Путіна відправить його під суд в Гаагу

там кроме России стран нет - они так за РФ переживают.. наверное скоро попросятся присоединить и отогреть.
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Наставник (43117)
Комменты прикольные
Верховный Наставник (146321)
раньше врагов искали, а теперь союзников "нашли".
бу-га-га
Ученик (108)
Патріоти України шуткують!
Хранитель Истины (348135)
маразм крепчает
чисто интересно, когда предел будет достигнут?
Мудрец (18098)
Хохол и китаец братья на век!